Yapay Zeka Destekli Tasarım Platformu

Appy Pie Design ile Küçük İşletmeniz için Profesyonel Tasarımlar Yaratın

Oluştur

Yaratıcı bir istem yazın. Bir şey düşünemiyor musun? Başlamak için bunları deneyin!

Bir kadın, savaşçı, ayrıntılı illüstrasyon, dijital sanat, aşırı ayrıntılı sanat, konsept sanatı, tam karakter, karakter konsepti, uzun saç, tam vücut çekimi, yüksek derecede doygun renkler, fantastik karakter, hd, 4k, Dan Mumford, Krzysztof Maziarz, trend sanat istasyonunda Dezeen’de, gerçekçi ayrıntılarda, hd’de yer alan, gerçek dışı motorla, mimari fotoğrafçılıkla, fotogerçekçilikle işlenmiş, yükselen gökdelenler, uçan arabalar ve neon ışıklarla fütüristik bir şehir manzarası görüntüsü oluşturun Bir süper kahramanın net bir portresi, hiper ayrıntılı arka plan, tam vücut, dinamik poz, karmaşık, son derece ayrıntılı, dijital resim, sanat istasyonu, konsept sanatı, pürüzsüz, keskin odak, illüstrasyon Yüzen adalar, şelaleler ve gökyüzünde bir gökkuşağı, hiper fotogerçekçi, sinematik kompozisyon, oktanlı render, 8k, gerçekçi ayrıntılarla gerçeküstü bir manzara görüntüsü oluşturun Havada duran oyuncular, topu smaçlayanlar ve arka planda tutkulu taraftarlar ile bir basketbol maçının yoğunluğunu yakalayan bir görüntü, sinematik kompozisyon, ultra ayrıntılı, hiper gerçekçi, spor konseptli görüntü, zarif, keskin odaklama

Popular AI tools that you need to try

Start with our AI generated template collections
Effortlessly Create Unique Content with Our Diverse Selection of AI-Generated Templates

NFT Collection View all

pixelpunk nft maker building architecture
Edit
Preview
coolskeleton nft maker costume performer
Edit
Preview
classicpencil nft maker green graphics
Edit
Preview
hippogoddess nft maker toy costume
Edit
Preview
cryptolegoman nft maker toy robot
Edit
Preview
junglequeen nft maker person human
Edit
Preview
invisiblegirl nft maker nutcracker temptag
Edit
Preview
cryptolucifer nft maker helmet clothing
Edit
Preview
cryptocat nft maker face art
Edit
Preview
cryptolion nft maker toy face
Edit
Preview
robotd nft maker toy robot
Edit
Preview
pandapunk nft maker giantpanda bear
Edit
Preview
pixeltoddler nft maker cross symbol
Edit
Preview
zombie nft maker robot helmet
Edit
Preview
See all

Linkedin Banner Collection View all

Electronics Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Electronics Linkedin Banner
Edit
Preview
Pottery Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Camera Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Person Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Chair Linkedin Banner
Edit
Preview
See all

Facebook Ads Collection View all

Kolay Adımlarla Grafik Tasarım Nasıl Oluşturulur?

Kendi grafik tasarımınızı yapmak için bu adımları izleyin:

 • 1

  Tasarlamak istediğiniz grafik türünü seçin

  Yüzlerce şablondan birini seçin ve istediğiniz gibi düzenleyin

 • 2

  Metin, arka plan, fotoğraf ve daha fazlasını ekleyin

  Yazı tiplerini keşfedin, stok fotoğraflar arasından seçim yapın veya cihazınız

 • 3

  Projelerinizi indirin veya buluta kaydedin

  Tüm ekiple işbirliği yapın, geri bildirim alın ve tasarımları mükemmelleştirmek için ince ayar yapın

Kendi grafik tasarımınızı oluşturun ücretsiz grafik tasarım şablonları ile

Bazen en iyi tasarımcılar bile yaratıcı bir engele takılır ve benzersiz fikirler bulmakta zorlanır çevrimiçi bir grafik tasarım oluşturmak için. Appy Pie Design ücretsiz tasarımıyla imdadınıza yetişiyor ücretsiz infografik şablonları, blog afişleri için grafik tasarım düzenleri, uygulama simgeler, kitap kapakları, broşürler, kartvizitler, haber bültenleri ve daha fazlası.

Grafik tasarım platformumuz, en iyi grafik tasarım şablonlarından bazılarını sunar. Bir sonraki büyük tasarım projeniz için mükemmel bir başlangıç noktası.

Resim

Appy Pie Design'ı keşfedin ücretsiz tasarım şablonları koleksiyonu!

Appy Pie Design'ın amacı grafik tasarımı herkes için kolay ve erişilebilir hale getirmektir. Başarmak için Design, bu amaçla size aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce ücretsiz grafik tasarım şablonu sunar. Yapabilirsin web siteniz için mükemmel tasarımlar oluşturmak için bu tasarım şablonlarını kullanın. Ücretsiz sitemizde arama yapın İçinizdeki sanatçı için hazırlanmış çeşitli tasarım şablonlarından oluşan veritabanı koleksiyonu! Her bir tasarım şablonu, çeşitli kullanıcı gereksinimlerini karşılamak için özenle hazırlanırken aynı zamanda Yaratıcılığınızı göstermeniz için yeterince esnek. Ücretsiz infografik şablonlarından broşüre şablonları ile Appy Pie Design, isteyebileceğiniz her tür tasarım şablonuna sahiptir. Bu Yukarıda gördüğünüz keşif sayfası, en popüler ve en çok kullanılan ürünlerimizden bazılarının bir kataloğudur grafik tasarım şablonları. Tüm bu grafik tasarım düzenleri grafik tasarımımızın bir parçasıdır Alet. Ücretsiz araca kaydolabilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha da fazla şablon bulabilirsiniz!

Appy Pie kullanarak bir grafik tasarım nasıl oluşturulur?

Herhangi bir dijital mülkün çekici görünmesi için, aşağıdaki özelliklere sahip olmayan bir grafik tasarım oluşturmak önemlidir Sadece göze hoş görünmekle kalmıyor, aynı zamanda markayla da iyi bir ilişki kuruyor. Yakın zamana kadar, çoğu küçük işletmeler dijital kimliklerinin tasarım boyutuyla mücadele etti. Bu öncelikle çünkü kendi grafik tasarımınızı oluşturmak her zaman mümkün değildi ve pahalıya mal oluyordu. bir grafik tasarımcı kiralayın.

Günümüzde işler değişti ve Appy Pie Design ile artık grafik tasarımlarınızı bir tasarım uzmanı veya ajans tutmak zorunda kalmayacaksınız. Artık çevrimiçi bir grafik tasarım oluşturabilirsiniz platformu kullanarak ücretsiz olarak. Platform, herhangi bir uzmanlığa sahip olmanızı gerektirmez eğitim ve oldukça sezgiseldir.

Appy Pie Design, kendi tasarımınızı nasıl oluşturacağınız sorusuna mükemmel bir cevap olarak kendini göstermiştir. kendi grafik tasarımınız? Kullanmak için herhangi bir resmi tasarım eğitimi alma konusunda endişelenmenize gerek yok platform. Tüm tasarım kategorileri için göz atabileceğiniz yüzlerce ücretsiz şablon var aracılığıyla.

Logolar, broşürler, el ilanları, kartlar, Facebook ve Linkedin gibi sosyal medya için bannerlar, bloglar için bannerlar, posterler ve kartvizitler gibi grafik tasarımınız için bir şablon beğendiğinizde, önizleyebilir veya daha iyi uyacak şekilde düzenleyebilirsiniz tercihleriniz. Metni, yazı tiplerini, renkleri, tasarım öğelerini, resimleri özelleştirebilirsiniz, Kendi grafik tasarımınızı ücretsiz olarak oluşturmak için oranlar vb.

Oluşturduğunuz tasarımdan memnun kaldıktan sonra, bulut üzerinde bırakmaya karar verebilirsiniz. geri dönün ve daha fazla düzenleyin veya istediğiniz bir formatta indirin. Ayrıca işbirliği yapabilirsiniz ekibinizin geri kalanıyla birlikte çevrimiçi bir grafik tasarım oluşturmak için. Bir başka kazançlı özellik de Appy Pie Design'ı popüler kılan bulut tabanlı olmasıdır, yani Tercih ettiğiniz cihazı kullanarak istediğiniz zaman istediğiniz yerden proje tasarlayın.

TRUSTED BY 3 MILLION+ BUSINESSES WORLDWIDE!