Platforma pro design poháněná umělou inteligencí

Vytvořte profesionální designy pro svůj malý podnik s Appy Pie Design.

Generovat

Write an imaginative prompt. Nemůžete na nic přijít? Zkuste tyto nápady pro začátek!

Žena, válečnice, detailní ilustrace, digitální umění, pře-detalizované umění, konceptní umění, celý charakter, koncept postavy, dlouhé vlasy, snímek celé postavy, vysoká saturace barev, fantasy postava, HD, 4K, Dan Mumford, Krzysztof Maziarz, trendy na ArtStation Vytvořte obrázek futuristického městského panoramatu s vysokými mrakodrapy, létajícími auty a neonovými světly, renderovaný v Unreal Engine, architektonickou fotografií, fotorealismem, publikovaný v Dezeen, s realistickými detaily a vysokým rozlišením (HD) Čistý portrét superhrdiny, pozadí nadmíru detailní, celkový pohled na tělo, dynamická pozice, složitý, vysoce detailní, digitální malba, ArtStation, konceptní umění, hladký, ostrý zaostření, ilustrace Vytvořte obraz surreální krajiny s plovoucími ostrovy, vodopády a duhou na obloze, nadmíru fotorealistický, kinematografická kompozice, renderováno v Octane, 8K, s realistickými detaily Obraz zachycující intenzitu basketbalového zápasu s hráči ve vzduchu, dunící míč a vášnivými fanoušky v pozadí, kinematografická kompozice, ultra-detailní, hyperrealistický, sportovní konceptový obrázek, elegantní, ostré zaostření

Popular AI tools that you need to try

Start with our AI generated template collections
Effortlessly Create Unique Content with Our Diverse Selection of AI-Generated Templates

NFT Collection View all

pixelpunk nft maker cross symbol
Edit
Preview
coolskeleton nft maker person human
Edit
Preview
classicpencil nft maker crayon light
Edit
Preview
hippogoddess nft maker armor person
Edit
Preview
cryptolegoman nft maker toy robot
Edit
Preview
junglequeen nft maker figurine toy
Edit
Preview
invisiblegirl nft maker graphics art
Edit
Preview
cryptolucifer nft maker helmet clothing
Edit
Preview
cryptocat nft maker clothing apparel
Edit
Preview
cryptolion nft maker toy mammal
Edit
Preview
robotd nft maker toy robot
Edit
Preview
pandapunk nft maker giantpanda animal
Edit
Preview
pixeltoddler nft maker cross symbol
Edit
Preview
zombie nft maker helmet clothing
Edit
Preview
See all

Linkedin Banner Collection View all

Person Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Camera Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Pottery Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Electronics Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Interior Design Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
Text Linkedin Banner
Edit
Preview
See all

Facebook Ads Collection View all

Jak vytvořit grafický návrh ve snadných krocích?

Postupujte podle následujících kroků a vytvořte si vlastní grafický návrh:

 • 1

  Vyberte typ grafiky, kterou chcete navrhnout.

  Vyberte si jednu ze stovek šablon a upravte si ji podle svých představ.

 • 2

  Přidání textu, pozadí, fotografií a dalších položek

  Prozkoumejte písma, vyberte si ze skladových fotografií nebo nahrajte jednu z nich. vaše zařízení

 • 3

  Stáhněte si své projekty nebo je uložte do cloudu

  Spolupracujte s celým týmem, získávejte zpětnou vazbu a upravujte návrhy k dokonalosti.

Vytvoření vlastního grafického návrhu s bezplatnými šablonami grafických návrhů

Někdy i ti nejlepší designéři narazí na tvůrčí blok a těžko hledají jedinečné nápady. vytvořit grafický návrh online. Appy Pie Design vám přichází na pomoc s bezplatným designem šablony, včetně bezplatných šablon infografik, grafických návrhů bannerů pro blogy, aplikací a dalších. ikony, obálky knih, brožury, vizitky, bulletiny a další.

Naše platforma pro grafický design nabízí některé z nejlepších šablon grafického designu, které mohou být ideální výchozí bod pro váš další velký designový projekt.

Obrázek

Prozkoumejte stránky Appy Pie Design's sbírka bezplatných šablon návrhů!

Cílem společnosti Appy Pie Design je usnadnit a zpřístupnit grafický design všem. Dosáhnout Design vám nabízí stovky bezplatných šablon grafických návrhů, z nichž si můžete vybrat. Můžete použijte tyto šablony designu a vytvořte nádherné návrhy pro své webové stránky. Prohledejte naše bezplatné databáze sbírka různých designových šablon vytvořená pro umělce ve vás! Každý design Šablona byla pečlivě vytvořena tak, aby splňovala různé požadavky uživatelů a zároveň byla. dostatečně flexibilní, abyste mohli předvést svou kreativitu. Od bezplatných šablon infografik po brožury šablony, Appy Pie Design má všechny typy šablon, které si můžete přát. Na stránkách prozkoumat stránku, kterou vidíte nad sebou, je katalog některých z našich nejoblíbenějších a nejpoužívanějších. šablony grafického designu. Všechny tyto grafické návrhy jsou součástí našeho grafického designu. nástroj. Můžete se zaregistrovat do bezplatného nástroje a najít ještě více šablon, ze kterých si můžete vybrat!

Jak vytvořit grafický návrh pomocí aplikace Appy Pie?

Pro atraktivní vzhled jakéhokoli digitálního majetku je důležité vytvořit grafický design, který není... jen lahodí oku, ale také dobře souvisí se značkou. Donedávna většina malých podniky se potýkaly s designovou stránkou své digitální identity. Jednalo se především o protože ne vždy bylo možné vytvořit vlastní grafický návrh a bylo to drahé. najmout grafika.

Situace se dnes změnila a s aplikací Appy Pie Design můžete vytvořit grafický návrh bez nutnost najmout si profesionálního designéra nebo agenturu. Grafický návrh si nyní můžete vytvořit online zdarma pomocí platformy. Platforma nevyžaduje, abyste měli specializované znalosti. a je poměrně intuitivní.

Appy Pie Design se představil jako dokonalá odpověď na otázku - jak vytvořit svůj vlastní design? vlastní grafický design? K používání aplikace nemusíte mít žádné formální vzdělání v oblasti designu. platforma. K dispozici jsou stovky bezplatných šablon pro všechny kategorie designu, které si můžete prohlédnout. prostřednictvím.

Jakmile se vám zalíbí šablona pro váš grafický návrh, ať už jde o loga, brožury, letáky, karty, bannery pro sociální média, jako je Facebook a Linkedin, bannery pro blogy, plakáty a vizitky, můžete si ji prohlédnout nebo upravit tak, aby lépe vyhovovala. vaše preference. Můžete si přizpůsobit text, písma, barvy, designové prvky a obrázky, proporce apod., abyste si mohli zdarma vytvořit vlastní grafický návrh.

Poté, co jste s vytvořeným návrhem spokojeni, můžete se rozhodnout, že jej necháte v cloudu a budete moci vrátit a dále upravovat nebo stáhnout ve formátu podle vlastního výběru. Můžete také spolupracovat se zbytkem týmu vytvořit grafický návrh online. Další lukrativní funkce, která Appy Pie Design je oblíbený díky tomu, že je založený na cloudu, což znamená, že máte přístup ke svým navrhnout projekt kdykoli a odkudkoli pomocí zařízení, které vám vyhovuje.

TRUSTED BY 3 MILLION+ BUSINESSES WORLDWIDE!