SoundCloud boyutları

Appy Pie'ın kullanışlı SoundCloud boyut kılavuzu ile Güzel SoundCloud Afişleri, Kapakları ve rahatlatıcı Müzikler oluşturun.

Graphic DIMENSION
Profil Fotoğrafı 3.33 × 3.33 in
Başlık Fotoğrafı 8.27 × 1.73 in
Albüm Kapağı 2.67 × 2.67 in

Şarkılarınız için mükemmel Soundcloud grafik boyutları, müzik çok önemli bir özellik olabilir. Soundcloud logosu şu anda Soundcloud grafik boyutunun hayati bir yönüdür. Soundcloud grafiğini şarkılarınızı ve parçalarınızı tanıtmak için belirli bir süre kullanabilirsiniz. Ancak SoundCloud’un mükemmel kalitesini kontrol etmelisiniz. Böylece harika grafikten en iyi sonuçları alabilirsiniz. Mükemmel Soundcloud grafik boyutunu bilmiyorsanız, Soundcloud logosunun farklı boyutlarını kullanabilirsiniz. Harika bir sonuç elde etmek için en iyi Soundcloud boyutunu ve boyutunu seçin.

Soundcloud Profil Fotoğrafı

Sizin de fark etmiş olabileceğiniz gibi, bir profil fotoğrafı imajınızı sergilemenize ve hesabınıza daha fazla kişilik katmanıza olanak tanır. Bunun başka faydaları da var: Yorumlar bölümünde gönderi yaparken kullanıcı adınızın yanına yüzünüzün bir fotoğrafını koyabileceksiniz. SoundCloud profilinizin daha kişisel ve profesyonel görünmesini sağlayın. Soundcloud profil resmi, profilinize yüklenen kare bir resimdir. Karenin boyutu 180 x 180 pikseldir.

Soundcloud Başlık Kapak Fotoğrafı

Soundcloud Başlık Kapak Fotoğrafı, Soundcloud’un herhangi bir sayfasını ziyaret ettiğinizde sayfanın üst kısmında görünen resimdir. Bu resmi farklı boyutlarda indirebilirsiniz. Bu görüntünün rengini bile değiştirebilirsiniz. Bu görüntü Soundcloud sayfanızın trafiğini artırmada da yardımcı olur. Önerilen boyut en az 2480 x 520 pikseldir ve 2 MB boyut sınırı vardır. Ancak, küçük ekranlarda kırpılma olasılığı olduğundan kapak fotoğrafında metin kullanımından kaçınılmalıdır.

SoundCloud Albüm Kapak Resmi

SoundCloud Album Cover Art Image, SoundCloud’da yayınladığınız albüme kapak resmi eklemenizi sağlayan bir özelliktir. Çalışmalarınızı göstermek ve SoundCloud topluluğunda öne çıkmasını sağlamak için harika bir fırsat. SoundCloud albüm kapağı, 9:16 oranıyla 500 piksel genişliğinde ve 502 piksel yüksekliğinde olacak şekilde tasarlanmıştır. Kapak resmi de duyarlı olduğundan görüntülendiği cihaza uyacak şekilde ölçeklendirilir.

Design Sizes

Design online Documents and Social Media posts with correct sizes.

Get Appy Pie's handy size guide to create your document & social media graphics worthy!

Get Started
Tasarım
Appy Pie’ın Tasarım platformu ile size ve müşterilerinize her etkileşimde kurumsal sınıf güvenlik ve uyumluluk sağlıyoruz.