Velikost služby SoundCloud

Vytvářejte krásné bannery, obaly a uklidňující hudbu SoundCloudu pomocí praktického průvodce velikostí SoundCloudu od Appy Pie.

Graphic DIMENSION
Profilová fotografie 3.33 × 3.33 in
Fotografie v záhlaví 8.27 × 1.73 in
Obálka alba 2.67 × 2.67 in

Dokonalé grafické rozměry Soundcloud pro vaše písně, hudba může být zásadní vlastnost. Logo Soundcloud je v současné době zásadním aspektem grafické velikosti služby Soundcloud. Grafiku Soundcloudu můžete po určitou dobu používat k propagaci skladeb a svých skladeb. Musíte se však podívat na skvělou kvalitu služby SoundCloud. Můžete tak získat ty nejlepší výsledky ze skvělé grafiky. Pokud neznáte ideální velikost grafiky Soundcloud, můžete použít různé velikosti loga Soundcloud. Vyberte si nejlepší velikost a rozměr Soundcloudu, abyste dosáhli skvělého výsledku.

Profilová fotografie na Soundcloudu

Jak už jste možná zjistili, profilová fotografie vám umožní ukázat svou image a vnést do svého účtu více osobnosti. To má i další výhody: Při psaní komentářů budete moci vedle svého uživatelského jména umístit fotografii svého obličeje. Udělejte svůj profil na SoundCloudu osobnější a profesionálnější. Profilový obrázek na Soundcloudu je čtvercový obrázek nahraný do vašeho profilu. Velikost čtverce je 180 x 180 pixelů.

Titulní fotografie Soundcloudu

Titulní fotografie Soundcloudu je obrázek, který se zobrazí v horní části stránky, kdykoli navštívíte jakoukoli stránku Soundcloudu. Tento obrázek si můžete stáhnout v různých velikostech. Můžete dokonce změnit barvu tohoto obrázku. Tento obrázek je také užitečný pro zvýšení návštěvnosti vaší stránky Soundcloud. Doporučená velikost je alespoň 2480 x 520 pixelů s omezením velikosti na 2 MB. Je však třeba se vyvarovat použití textu na titulní fotografii, protože na menších obrazovkách hrozí oříznutí.

SoundCloud Obrázek obalu alba

Obrázek obalu alba SoundCloud je funkce, která vám umožní přidat obrázek obalu k albu, které vydáte na SoundCloudu. Je to skvělá příležitost, jak se pochlubit svou prací a vyniknout v komunitě SoundCloudu. Obal alba SoundCloud je navržen tak, aby měl šířku 500px a výšku 502px s poměrem stran 9:16. Obálka je také responzivní, takže se přizpůsobí zařízení, na kterém je zobrazena.

Design Sizes

Design online Documents and Social Media posts with correct sizes.

Get Appy Pie's handy size guide to create your document & social media graphics worthy!

Get Started