Velikosti Instagramu

Dodejte svým příspěvkům na Instagramu, obrázkům, profilovým fotografiím a příběhům dokonalé rozlišení, aby vaše příspěvky byly pozoruhodné díky průvodci velikostí od Appy Pie.

SIZE DIMENSION
Obrázky 3.6 × 4.5 in
Profilová fotografie 0.37 × 0.37 in
Příběhy 3.6 × 6.4 in
Čtvercové obrázky 3.6 × 3.6 in

Instagram zdaleka není jen místem, kde sdílíte fotky svých dětí nebo jídla. Je to místo, kde můžete budovat komunitu, sdílet novinky a spojovat se se zákazníky pro firemní i osobní účely. Pokud chcete budovat svou značku na Instagramu, musíte nahrávat správný obsah ve správné velikosti a rozměrech.

Obrázek profilu Instagram

Profilový obrázek na Instagramu je obrázek, který se zobrazuje v levém horním rohu vaší profilové stránky. Tento obrázek vidí každý, kdo navštíví váš profil, a je velmi důležitou součástí vašeho profilu na Instagramu. Obrázek, který používáte, by měl odrážet vaši značku a poskytnout dobrý první dojem každému, kdo navštíví váš profil a také osobní profil.

Profilový obrázek by měl mít vysoké rozlišení, být jasný a vizuálně přitažlivý. Váš obrázek by neměl být obecnou ikonou, ale spíše jedinečným obrázkem, který je relevantní pro vaši značku. Konzistentní profilový obrázek umožňuje lidem rozpoznat vás, když navštíví váš profil. Měla by mít velikost alespoň 150 x 150 pixelů a minimální velikost 110 x 110 pixelů.

Velikost příspěvku na Instagramu

Instagram Post je služba, která umožňuje připojit k obrázku nebo videu zprávu a sdílet ji na Instagramu. Můžete také připojit odkaz na obrázek nebo video, které chcete sdílet na Instagramu. Instagram doporučuje široký obrázek pro jeden příspěvek, abyste na své sledující udělali velký dojem. Doporučujeme vám nastavit nejlepší velikost obrázku příspěvku Instagram o 1080 x 1080 pixelů v (čtverec), 1080 x 1350 pixelů pro (portrét) a 1080 x 608 pixelů pro (krajina).

Velikost příběhu Instagram

Instagram Stories je skvělý způsob, jak mohou značky využívat vizuální vyprávění příběhů přirozenějším a spontánnějším způsobem. A je to také zábavný způsob, jak mohou lidé zveřejňovat dočasné fotografie a videa, která zmizí 24 hodin po zveřejnění. Uživatelé mohou do svého Instagram Story přidávat různý obsah: text, samolepky, kresby a místa. Nejčastější velikost příběhu na Instagramu je 1080×1920 px. Minimální velikost pro Příběhy na Instagramu je 400×130 px, ale doporučujeme použít 1080×1920 px, abyste dosáhli nejlepší kvality.

Velikost videa Instagram Reel

Video, které jste vytvořili a nahráli na Instagram. Video může být montáží vašich fotografií a videí z Instagramu, nebo to může být video, které jste vytvořili pouze pro svůj profil na Instagramu! Délka videa by neměla přesáhnout 2 minuty a může být nahráno na váš účet nebo na účet jiné agentury či značky. Maximální velikost videa Instagram Reel je 720 x 1280 pixelů a minimální velikost videa Instagram Reel je 160 x 120 pixelů.

Design Sizes

Design online Documents and Social Media posts with correct sizes.

Get Appy Pie's handy size guide to create your document & social media graphics worthy!

Get Started