odstranění pozadí z obrázku

Proměňte svůj obrázek pomocí umělé inteligence: bez námahy odstraňte pozadí z obrázku

Nástroj Appy Pie’s Odstraňovač pozadí obrázku s umělou inteligencí je dokonalým nástrojem, který vám pomůže přeměnit vaše fotografie na úžasná přáníčka nebo je aktualizovat jako titulní fotografie vašich profilů na sociálních sítích. Ať už potřebujete z obrázku odstranit pozadí nebo ho nahradit jiným, nástroj Appy Pie to všechno snadno zvládne.

Snadno odstraníte pozadí jakékoli fotografie a zvýrazníte hlavní prvek snímku. Díky tomu můžete fotografii použít, kdekoli chcete, aniž by vás rušilo pozadí. Náš online odstraňovač pozadí fotografií je rychlý a snadno použitelný, k odstranění pozadí z vašeho obrázku stačí jen několik kliknutí!

Začněte

Proč si vybrat online odstraňovač pozadí s umělou inteligencí od společnosti Appy Pie?

Získejte konkurenční výhodu s naším online odstraňovačem pozadí s umělou inteligencí. Zde je jen několik důvodů, proč se náš nástroj odlišuje od konkurence:

 • Šetří čas a peníze

  Ušetřete čas a peníze s naším odstraňovačem pozadí obrázků s umělou inteligencí. Odstraňte pozadí ze stovek obrázků během několika sekund a použijte je pro marketing, sociální média nebo výpisy produktů. Dosáhněte dokonalého vzhledu snímků bez námahy.

 • Proces snadného kliknutí

  Křivka učení našeho nástroje pro odstraňování pozadí fotografií s umělou inteligencí je neuvěřitelně jednoduchá, takže je přístupná všem. Několika kliknutími můžete odstranit pozadí fotografie, aniž by došlo ke snížení rozlišení, ostrosti a čistoty obrazu.

 • Vysoká přesnost

  Náš bezplatný online odstraňovač pozadí přesně odstraní každý prvek pozadí a pomůže zaměřit se na hlavní prvek fotografie. Aniž byste přišli o jakýkoli okraj nebo roh ústředních prvků, můžete s námi snadno odstranit pozadí obrázku.

 • Odstranění bílého pozadí

  Pokud chcete z loga nebo jiného obrázku odstranit bílé pozadí, máme pro vás řešení. Bezplatný odstraňovač pozadí obrázků Appy Pie umožňuje odstranit bílé pozadí a nahradit ho libovolnou plnou barvou nebo atraktivním obrázkem.

 • Uživatelsky přívětivé rozhraní

  Chcete-li bezplatně odstranit pozadí z obrázku, nemusíte se honit za správnými nástroji nebo nabídkovými panely. Náš odstraňovač pozadí má uživatelsky přívětivé rozhraní, které vám umožní rychle a chytře odstranit pozadí z jakéhokoli obrázku.

 • Importovat obrázek na pozadí

  Pokud chcete odstranit a nahradit původní pozadí fotografie libovolným obrázkem z plochy nebo Disku, můžete tento obrázek snadno importovat a nastavit jako pozadí.

 • Cloudové úložiště

  Každý upravený obrázek můžete uložit do cloudového úložiště, které nabízí software Appy Pie’s Odstraňovač pozadí. Ke svým snímkům pak můžete přistupovat kdykoli, odkudkoli a z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu.

Odstranění pozadí fotografie během několika minut

Ať už chcete odstranit celé pozadí, nebo jen některé jeho prvky, s nástrojem Appy Pie’s Odstraňovač pozadí je to snadné jako facka!

Pomocí našeho snadno použitelného nástroje pro odstranění pozadí můžete odstranit původní pozadí fotografie, experimentovat se svou kreativitou a změnit pozadí! Během několika minut nahrajte svůj soubor. Označte pozadí, které chcete odstranit.

Prohlédněte si a stáhněte si finální obrázek!

Začněte
Odstranění pozadí fotografie

Proč je bezplatný odstraňovač pozadí od Appy Pie jedinečný?

Náš odstraňovač pozadí nabízí několik jedinečných funkcí, které dávají aplikaci Appy Pie náskok před konkurencí. Některé z hlavních funkcí jsou uvedeny níže.

 • Jednoduchý a snadno použitelný software

 • Podporuje všechny oblíbené formáty obrázků

 • Není nutná žádná instalace ani další zásuvný modul

 • Nabízí nástroje pro rychlé odstranění pozadí

 • Odstraňovač pozadí ve webovém prohlížeči

 • Kompatibilní s různými operačními systémy

 • Pracuje s každým rozlišením nebo velikostí obrázku

 1. Nahrajte svou fotografii nebo obrázek

  Přihlaste se k našemu online programu na odstraňování pozadí a nahrajte obrázek. Na palubní desku odstraňovače pozadí můžete nahrát obrázek libovolné velikosti nebo formátu.

 2. Vyberte pozadí, které chcete odstranit

  Označte části, které chcete z pozadí fotografie odstranit. Pozadí můžete zcela nebo částečně odstranit podle svých požadavků.

 3. Náhled a uložení finálního obrázku

  Prohlédněte si obrázek pro konečné úpravy a stáhněte si obrázek v preferovaném formátu. Pro stažení výsledného obrázku můžete zvolit libovolný formát.

Jak odstranit pozadí z obrázku?

Chcete-li odstranit pozadí z fotografie, musíte provést tři jednoduché kroky.

Začněte
odstraňovač pozadí

Zaregistrujte se zdarma ještě dnes!

Pomocí našeho nejlepšího bezplatného nástroje pro odstranění pozadí odstraníte pozadí jakéhokoli obrázku a během několika sekund mu dodáte zcela nový vzhled. Odstraňte z obrázku pozadí, ať už je jakkoli složité! Snadno a rychle se zbavte obrázků na pozadí, barev nebo jiných prvků z obrázku.

Vyzkoušejte Appy Pie’s Odstraňovač pozadí hned teď!

Zaregistrujte se nyní