Velikost Twitch

Dodejte svému profilu na Twitchi více života díky perfektně dimenzovaným grafickým návrhům s praktickým průvodcem velikostí Twitch od Appy Pie!

Graphic DIMENSION
Profilový banner 6.4 × 1.6 in
Profilová fotografie 2.67 × 2.67 in
Miniatura videa 4.27 × 2.4 in
Informační panely banneru videopřehrávače 6.4 × 3.6 in
Obrázek na obálce 1.07 × 0.67 in
1.27 × 4 in

Představte si ji jako televizní kanál, ale pro váš počítač. Kanály Twitch jsou online videokanály. Na kanálech Twitch můžete chatovat s ostatními diváky, vysílat své vlastní hraní nebo sledovat ostatní při hraní her. Kanály Twitch jsou online kanály, které umožňují hráčům vysílat živé záběry z jejich herní činnosti. Kanály Twitch lze používat také k živému vysílání hudby, talk show a dalšího obsahu. Je tedy na čase více se spojit se svým publikem nebo si zahrát s partnery na přidávání bannerů, obrázků, panelů se správnou velikostí nebo rozměrem.

Twitch profil/obrázek avatara

Jeden statický obrázek nahraný na váš účet Twitch, který slouží jako vaše online identita na Twitch.tv. Váš profilový obrázek je viditelný v chatu ve streamu, ve streamu a na všech místech, kde jste zmíněni. Profilový obrázek je obrázek, který se zobrazuje vedle vašeho uživatelského jména v chatu. Používá se také na vaší profilové stránce na Twitchi jako součást obrázku vašeho kanálu, aby vás účastníci mohli rychle identifikovat.

Banner profilu Twitch

Banner profilu Twitch je obrázek, který se zobrazí v horní části vaší profilové stránky Twitch. Bude viditelný pro všechny, se kterými na Twitchi komunikujete. Pokud například vysíláte na Twitch a sledují vás diváci, zobrazí se v levém horním rohu vašeho streamu banner profilu. Doporučujeme použít rozlišení 1200x480px. pro Twitch Profile Banner, abyste měli působivý profil.

Velikost panelu Twitch

Twitch panel je malé rozšíření pro uživatele služby Twitch.tv. Jeho účelem je usnadnit čtení informací o živém vysílání. Přidá malý panel hned vedle karet prohlížeče s informacemi o sledovaném streamu. Velikost panelu Twitch je 320 x 160 pixelů, ale jeho velikost lze změnit tak, aby vyhovoval vašemu streamu nebo grafice.

Velikost emotikon Twitch

Twitch emotes je zkrácený název pro emotikony Twitch. Jedná se o program, který uživatelům Twitche umožňuje používat v chatech animované emotikony. Proto je velmi důležité, aby emotikony měly optimalizovanou velikost, aby proces hraní a chatování probíhal hladce. Ideální velikosti pro emotikony Twitch jsou 3 velikosti: 112 x 112 pixelů, 56 x 56 pixelů a 28 x 28 pixelů.

Velikost upozornění Twitch

Twitch Alerts je poměrně nová funkce, která vám umožní dostávat upozornění na živé vysílání streamera, který vás zajímá. Jedná se o skvělou funkci, která vám umožní sledovat živé přenosy, které byste jinak mohli zmeškat. Při vytváření upozornění na Twitch doporučuje Appy Pie použít velikost 700 * 750 pixelů pro plynulé streamování.

Velikost miniatury Twitch

V podstatě se jedná o obrázek, který je k vidění na stránce kanálu Twitch. Jedná se o místo, kam může majitel kanálu umístit obrázek, který se bude zobrazovat přímo na stránce kanálu. Na velikosti miniatury záleží, protože je to první věc, kterou diváci na stránce uvidí. Pokud je vaše miniatura velmi velká, zabírá velkou část obrazovky diváka a ten pak nevidí zbytek vašeho streamu. Pokud je miniatura velmi malá, diváci si nic neprohlédnou a pravděpodobně přejdou na něco jiného. Proto je třeba použít ideální velikost miniatury Twitch VOD, která je 1280 x 720 pixelů.

Velikost webové kamery Twitch

Twitch Webcam je bezplatná aplikace pro chatování přes webovou kameru, která vám umožní připojit webovou kameru k účtu Twitch. Můžete ji používat k chatu s ostatními uživateli Twitche, kteří ji také používají, a k vysílání videa pomocí webové kamery na svůj kanál Twitch. Při používání webové kamery Twitch se lidé řídí svými osobními preferencemi při výběru správné velikosti nebo rozměru. Je poměrně obtížné uvést konkrétní velikosti pro webové kamery Twitch Ačkoli doporučujeme používat tyto 2 velikosti: Pro webové kamery s poměrem stran 16:9 by to mělo být 1920 x 1080px a pro webové kamery s poměrem stran 4:3 by to mělo být 1600 x 1200px.

Design Sizes

Design online Documents and Social Media posts with correct sizes.

Get Appy Pie's handy size guide to create your document & social media graphics worthy!

Get Started