Velikosti Pinterest

Pochopte standardní velikosti a rozměry obrázků, videí a pinů na Pinterestu pomocí šikovného průvodce velikostí Pinterestu od Appy Pie, aby vaše piny fungovaly lépe!

Graphic DIMENSION
Velikosti špendlíků 2.45 × 3.67 in
Profilový obrázek 0.55 × 0.55 in
Fotografie na obálce nástěnky 0.74 × 0.5 in

Pinterest je online stránka s nástěnkami, která uživatelům umožňuje přidávat obrázky na různé nástěnky. Obrázky na Pinterestu jsou rozmanité a uživatelé si mohou vytvářet nástěnky podle svých zájmů.

Ale všimli jste si někdy, že některé příspěvky na Pinterestu nejsou příliš příjemné na pohled? Důvodem je, že mají příliš mnoho bílého místa, nemají vysoké rozlišení nebo jsou příliš malé. Toto jsou nejčastější chyby při vytváření příspěvku na Pinterestu. Tento průvodce velikostí Pinterestu od Appy Pie vás také seznámí se standardními velikostmi a rozměry Pinterestu.

Profilová fotografie Pinterest

Vaše profilová fotografie bude prvním obrázkem, který uvidí uživatel uložený na vaší stránce. Je to skvělá příležitost, jak upoutat pozornost návštěvníka a přesvědčit ho, že jste ten pravý, koho hledá. Doporučená velikost profilové fotografie na Pinterestu by měla být 165 x 165 pixelů, které jsou oříznuty a zobrazeny ve tvaru kruhu.

Velikost obalu desky

Obálka nástěnky Pinterest je způsob, jak ukázat, o čem je vaše nástěnka Pinterest. Obálku nástěnky Pinterest můžete vytvořit podle svých představ. Hlavním účelem obálky vaší nástěnky na Pinterestu je zvýšit počet vašich sledujících a pomoci lidem snadněji najít váš obsah. Obálka nástěnky Pinterest je v podstatě zarámovaná do čtvercové velikosti s doporučeným rozměrem 222 × 150 pixelů.

Kolíky Pinterest

Pinterest Pin je nový způsob sdílení a ukládání webového obsahu s vašimi sledujícími na Pinterestu. Tato funkce umožňuje zachytit zajímavý webový obsah a přidat jej na nástěnku Pinterest. Doporučená velikost spony pro Pinterest je 735 × 1 102 pixelů.

Pinterest Video piny

Video pin Pinterest je video verze pinu Pinterest. Připínáčkem na Pinterestu může být odkaz na webovou stránku, fotografie, video, recept nebo produkt. Velikost videozipu Pinterest je 600 x 315 pixelů. Má stejnou velikost jako běžný obrázek na Pinterestu. Pokud jej však vkládáte, velikost videozipu Pinterest je 465 x 730 pixelů.

Velikost reklam Pinterest

Reklamy na Pinterestu jsou novým způsobem reklamy na Pinterestu. Jsou součástí nového formátu Promoted Pins, který se zavádí v posledních několika měsících. Formát Promoted Pins využívá způsob, jakým lidé používají Pinterest. Lidé používají Pinterest k plánování výletů, hledání receptů a rozhodování o tom, na co se dívat v televizi. Hledají nové aktivity a nápady, které by mohli vyzkoušet. Propagované kolíky jsou navrženy tak, aby pomohly firmám najít jejich cílové publikum. Proto je nutné zvolit správnou velikost a rozměr, tedy poměr stran 2:3 nebo 1000 × 1500 pixelů.

Design Sizes

Design online Documents and Social Media posts with correct sizes.

Get Appy Pie's handy size guide to create your document & social media graphics worthy!

Get Started