Velikosti na Youtube

Zjistěte správné rozměry grafických prvků na serveru Youtube, jako jsou miniatury videí, ikony kanálů, obrázky na displeji a další, pomocí průvodce velikostí od společnosti Appy Pie.

SIZE DIMENSION
Miniatura videa 4.27 × 2.4 in
Ikona kanálu 2.67 × 2.67 in
Zobrazení na ploše a v mobilu 5.15 × 1.41 in
Obrázek kanálu 8.53 × 4.8 in
Zobrazení na ploše 8.53 × 1.41 in
Zobrazení na tabletu 6.18 × 1.41 in

Youtube je největší platformou pro sdílení videí a druhým nejpopulárnějším vyhledávačem na světě a má 1,8 miliardy aktivních uživatelů po celém světě. Platforma je lokalizovaná v 53 zemích a každou minutu se na ni nahraje více než 300 hodin videa. Youtube se stal tak nedílnou součástí našich životů, že si bez něj už ani nedokážeme představit život.

Vzhledem k tomu, že Youtube nyní umožňuje upravit velikost loga a grafiky kanálu, je nyní ten správný čas na jejich optimalizaci pro váš kanál. Logo kanálu Youtube je obrázek, který se zobrazuje v pravém horním rohu profilu vašeho kanálu. Umění kanálu je to, co se zobrazuje v samotném kanálu. Je velmi důležité nastavit přesnou velikost a rozměry ikon, log, obrázků kanálů a dalších prvků.

Umění kanálu YouTube/velikost banneru

Obrázek kanálu YouTube je malý čtvercový obrázek, který se zobrazuje za názvem kanálu a slouží jako logo kanálu. Velikost čtverce je 90 × 90 pixelů. Lze jej nahrát z počítače nebo přímo z webových stránek YouTube. Pokud jej nahrajete z webové stránky, doporučujeme nahrát také čtvercový obrázek, který můžete použít jako banner, pokud chcete. Pro lepší výsledek proto doporučujeme použít maximální velikost 2560 x 1440 pixelů a minimální velikost 2048 x 1152 pixelů.

Velikost ikony kanálu Youtube

Ikona vašeho kanálu je obrázek, který se na YouTube zobrazí vedle názvu vašeho videa. Je to také obrázek, který se zobrazí vedle názvu vašeho kanálu při vyhledávání na Googlu. Je důležité, aby všechny informace o kanálech správně odpovídaly. Pro ikonu kanálu Youtube doporučujeme velikost alespoň 800 x 800 pixelů.

Velikost miniatury YouTube

Miniatura YouTube je malý obrázek, který můžete vytvořit a nahrát na stránku youtube.com/about/video_thumbnails. Tento obrázek bude použit jako miniatura videa. YouTube použije tento obrázek při sdílení videa na Facebooku, Twitteru nebo Google+. Řiďte se tímto návodem na velikost miniatury YouTube:- Minimální rozměr 250 x 250 pixelů, maximální rozměr 1280 x 720 pixelů.

Velikost úvodu na Youtube

YouTube Intro je nástroj, který vám umožní vytvořit vlastní úvod pro vaše videa na YouTube. Můžete do něj přidat vlastní logo, přehrávat hudbu a zobrazit video nebo obrázek. Úvodní video na YouTube by nemělo přesáhnout 5 sekund, ale nemělo by být delší než 20 sekund.

Velikost zobrazované reklamy na Youtube

Zobrazovací reklamy YouTube jsou založeny na stejné technologii, jakou používají videoreklamy, ale jsou prezentovány v samostatném formátu, který je určen pouze pro zobrazení. Nejlepší velikost reklamy na Youtube by měla být alespoň 300×60 pixelů. Minimální velikost by měla být 300 × 60 pixelů.

Design Sizes

Design online Documents and Social Media posts with correct sizes.

Get Appy Pie's handy size guide to create your document & social media graphics worthy!

Get Started