Velikosti na Twitteru

Dodejte svému profilu na Twitteru profesionální vzhled s přesnými velikostmi příspěvků, fotografií, bannerů a karet Twitteru pomocí průvodce velikostí Appy Pie.

SIZE DIMENSION
Příspěvek na Twitteru 3.41 × 1.71 in
Profilová fotografie 1.33 × 1.33 in
Fotografie v záhlaví 5 × 1.67 in
Souhrnný obrázek karty 0.93 × 0.5 in
Obrázek karty 2.67 × 1.07 in

Twitter je fenomenální nástroj pro majitele firem. Je to nejlepší způsob, jak komunikovat se zákazníky, udržovat vztahy a představit svou firmu novému publiku. Twitter má více než 400 milionů uživatelů. Pokud ji nepoužíváte, přicházíte o hodně. Proto je velmi důležité nastavit ideální velikost a rozměr tweetů, profilových fotografií, titulních obrázků, velikost karet Twitteru atd.

Pokud se váš tweet nevejde do limitu 140 znaků, Twitter jej zkrátí a odkaz na vaše webové stránky nebo profil nahradí počítadlem znaků. Maximálně 10 000 znaků: Pokud jsou vaše tweety delší než 10 000 znaků, budou rozděleny do více tweetů a odkazy na vaše webové stránky nebo profil budou nahrazeny počítadlem znaků.

Profilová fotografie na Twitteru

Profilová fotografie na Twitteru je hlavní obrázek v profilu uživatele. Profilová fotografie může mít podobu obrázku nebo animovaného GIFu. Fotografie se zobrazí, když je uživatel zmíněn v tweetu nebo na časové ose uživatele. Profilová fotografie se také zobrazuje v sekci “Koho sledovat”.

Profilové fotografie na Twitteru se automaticky zmenší na 200 x 200 pixelů. Twitter sice umožňuje nahrát profilový obrázek o velikosti 400 x 400 pixelů, takže si můžete nastavit vylepšený obrázek pro zobrazení.

Obrázek příspěvku na Twitteru

Obrázkový příspěvek na Twitteru je aktualizace Twitteru, která obsahuje obrázek. Vyměňuje se stejným způsobem, jakým se zveřejňují textové aktualizace na Twitteru. To je velmi užitečné, když chcete ve svých tweetech sdílet obrázek. V obrázkových příspěvcích na Twitteru můžete snadno sdílet své fotografie, gify, videa, memy atd. Všechny obrázky na Twitteru by měly mít velikost 1200 x 675 pixelů.

Obrázek na obálce

Obrázek na titulní straně je první vizuální prvek, který uživatel uvidí, když navštíví váš profil. Obálka je důležitou součástí toho, co váš profil odlišuje od ostatních. Je to první vizuální prvek, který uživatel uvidí, když navštíví váš profil. Obálka je důležitou součástí toho, co váš profil odlišuje od ostatních. Totéž platí pro titulní fotografie nebo obrázky na Twitteru.

Velikost titulního obrázku Twitteru je 1500 x 1500 pixelů. Je důležité mít na paměti, že se jedná o celkovou velikost, která bude oříznuta a zmenšena podle nastavení zobrazení vašeho účtu. Obrázek na titulní straně je první věc, kterou vaši sledující i nesledující uvidí, když navštíví váš profil. Je důležité vzít v úvahu, že váš obrázek na obálce musí být vizuálně atraktivní a přitahovat správný druh pozornosti.

Design Sizes

Design online Documents and Social Media posts with correct sizes.

Get Appy Pie's handy size guide to create your document & social media graphics worthy!

Get Started