Velikosti svatebních oznámení

Vytvořte si personalizované svatební oznámení podle doporučené standardní velikosti oznámení od společnosti Appy Pie.

SIZE DIMENSION
Obyčejný 5 × 7 in
Velký obdélník 17.66 × 8.75 in
Skim 4 × 9.25 in
Čtverec 5.25 × 5.25 in

Svatební oznámení je písemná žádost o účast na svatbě nebo svatební hostině. Na pozvánce jsou často uvedeny podrobnosti o svatbě. Pozvánka je písemná nebo ústní žádost, aby se někdo zúčastnil obřadu, hostiny, večírku, oslavy nebo jiné činnosti. Vydává ji hostitel nebo hostitelka akce.

Pozvánka může být upozorněním pro veřejnost nebo návštěvníky svatebního obřadu. To naznačuje svým návštěvníkům, co svatební obřad bude vypadat, místo, kde se bude konat, čas, ve kterém se bude konat, a počet osob je pozván. Je důležité, aby pozvánky vypadaly skvěle a byly kvalitní. Vytvořte si tedy nádherné svatební oznámení na základě správných strategií, které poskytuje průvodce velikostí svatebních oznámení Appy Pie.

Nejběžnější a standardní rozměry svatebních oznámení

Velikosti a rozměry svatebních oznámení se u různých výrobců a stylů liší. Níže uvedené rozměry se týkají pouze pozvánek a nezahrnují další vložky, jako jsou odpovědní karty, přílohy nebo obálky.

  • 3-1/2 x 5 palců:
  • Typická pozvánka má rozměry přibližně 3-1/2 x 5 palců. Standardní velikost je 3,5 x 4,875 palce. Tato velikost je také známá jako pozvánka 5×7.

  • 3-1/2 x 6 palců:
  • Pozvánka s vnitřní obálkou má rozměry přibližně 3-1/2 x 6 palců. Tato velikost je také známá jako pozvánka 5×7.

  • 4 x 6 palců:
  • Pozvánka s vnitřní obálkou má rozměry přibližně 4 x 6 palců. Tato velikost je také známá jako pozvánka 6×9.

  • Mezinárodní velikosti:
  • Velikost mezinárodního svatebního oznámení je A5 (5 “x7”). Pokud používáte jinou velikost, upravte prosím velikost pomocí řezačky papíru tak, aby odpovídala velikosti mezinárodního formátu A5 (5 “x7″). Velikost textu pozvánky je 7pt (1/8” zdvihu). Velikost symbolu “&” je 4pt (zdvih 1/16″). Velikost textu, který má být vytištěn na zadní straně obálky, je 1/8″.

Design Sizes

Design online Documents and Social Media posts with correct sizes.

Get Appy Pie's handy size guide to create your document & social media graphics worthy!

Get Started