Velikosti štítků

Získejte dokonalé kulaté, obdélníkové a čtvercové návrhy štítků pro vaši firmu nebo produkt pomocí naší standardní tabulky velikostí štítků!

Graphic DIMENSION
Štítek s adresou 2.63 × 1 in
Štítek na pivo 4 × 3 in
Štítek se jménem 3.38 × 2.31 in
Štítek na láhev vody (8 nebo 12 oz) 8.25 × 1.75 in
Štítek na láhev vody (16 oz) 8 × 2 in
Štítek na víno 3.5 × 4 in

Atraktivní etiketa je taková, která je přitažlivá na pohled, jejíž barvy a grafika jsou vhodné pro výrobek a pro cílovou skupinu. Může se jednat o kombinaci barev a grafiky nebo jen o jednu barvu a obrázek. Etikety se běžně dělí podle tří hledisek: podle typu použitého tisku, podle výrobku, na kterém jsou použity, a podle typu materiálu, na kterém jsou vytištěny.

Vaše etiketa bude umístěna na láhvi vína, láhvi piva, džbánu, jmenovce nebo adresním štítku. Proto je důležité, aby vypadal profesionálně, čistě a pro zákazníka atraktivně.

Zapůsobte na své lidi nebo zákazníky správnou velikostí a rozměry podle průvodce velikostí štítků Appy Pie.

Při tvorbě štítku byste rozhodně měli myslet na následující skutečnosti:

Etikety musí být jasné a výstižné, aby nedocházelo k záměně výrobku. Měly by také obsahovat datum výroby a případně datum použitelnosti.

  • Písmo by mělo být snadno čitelné.
  • Měla by být v souladu s identitou vaší značky.
  • Měla by být jedinečná a vynikat.
  • Výběr správné velikosti láhve nebo džbánu.
  • Měla by obsahovat jasnou výzvu k akci.
  • Mělo by zde být dostatek informací a podrobností. Použití správných písem a barev.

Co je třeba vzít v úvahu při vytváření štítku?

Mnoho lidí není schopno učinit správné rozhodnutí, pokud jde o označení. Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou je třeba zvážit, je velikost prostoru na štítku. Na etiketě musí být uvedena značka, název výrobku, název společnosti a další údaje, jako jsou složky, výživová hodnota a datum spotřeby. Musíte také zvážit velikost štítku. Velikost etikety musí odpovídat výrobku, ale musí být také viditelná. Chcete přece, aby si lidé mohli přečíst etiketu.

Největší kouzlo se odehrává na etiketě. Chcete, aby etiketa odrážela produkt, ale musíte brát ohled i na zbytek značky. Dobrá etiketa má mnoho prvků. Potřebujete správné písmo, správný design a musíte se ujistit, že je štítek čitelný. Nejdůležitějším aspektem je zajistit, aby lidé výrobku rozuměli už při pohledu na etiketu.

Design Sizes

Design online Documents and Social Media posts with correct sizes.

Get Appy Pie's handy size guide to create your document & social media graphics worthy!

Get Started