Velikosti LinkedIn

Znáte správné velikosti obrázků LinkedIn, profilových bannerů a loga, abyste mohli plánovat s Appy Pie Designem

Graphic DIMENSION
Titulní fotografie 5.28 × 1.32 in
Profilová fotografie 1.33 × 1.33 in
Sdílený obrázek 0.6 × 0.37 in

Linkedin je dnes nejpopulárnější sociální síť na webu, která má více než 313 milionů uživatelů a jejich počet každým dnem roste. Tato sociální síť má velmi jednoduché rozhraní a je určena pro profesionály a podnikatele. Proto je třeba zvolit správné rozměry profilových obrázků, bannerů, obrázků karet a dalších prvků LinkedIn, abyste se mohli spojit s těmi správnými lidmi, kteří vám pomohou rozvíjet vaše podnikání.

Navrhnout stránku LinkedIn je poměrně složitý úkol, protože design stránky nemůžete ignorovat, protože lidé vás budou posuzovat podle profilového obrázku a grafiky včetně jejich velikosti a rozměrů. Postupujte podle průvodce velikostí od Appy Pie Design a vytvořte si chytlavý, poutavý a přesvědčivý profil na LinkedIn.

Obrázek na profilu LinkedIn

Profilový obrázek na LinkedIn je první věc, kterou každý uvidí, když navštíví váš profil. Je to váš první dojem na svět. Je to vaše značka. Je to váš obličej. Máte šanci zapůsobit. Tohle je vaše chvíle. Nejde jen o návštěvníky, kteří si prohlížejí váš profil, ale také o roboty LinkedIn. Pokud nebudete dodržovat pokyny pro velikost profilu LinkedIn, odstraní váš profilový obrázek. Nemusí na tom záležet, pokud není příliš velký nebo příliš malý. Doporučujeme však používat profilové obrázky o velikosti 400 x 400 pixelů, abyste měli jistotu, že vypadáte co nejlépe a máte na svém profilu co nejprofesionálnější obrázek.

Obrázek na obálce

Obrázek na obálce LinkedIn je větší, klikatelná a výraznější fotografie, která přesahuje oblast titulní fotografie vašeho profilu. Fotografie na obálce LinkedIn jsou větší a lepší než běžný profilový obrázek na LinkedIn. Doporučujeme použít rozlišení 980 x 400 pixelů, což je obdélníkový tvar.

Velikost příspěvku

Obrázek příspěvku v síti LinkedIn je obrázek, který se zobrazí na vaší profilové stránce LinkedIn, když vytvoříte příspěvek, a také se zobrazí v příspěvku jako jeho hlavní obrázek. Zobrazí se při sdílení příspěvku na blogu na síti LinkedIn. Pro příspěvky v síti LinkedIn doporučujeme používat rozměry 552 x 368 pixelů, abyste se vyhnuli ořezávání. Obrázek příspěvku v síti LinkedIn je obrázek, který se zobrazí na vaší profilové stránce LinkedIn, když vytvoříte příspěvek, a také se zobrazí v příspěvku jako jeho hlavní obrázek.

Design Sizes

Design online Documents and Social Media posts with correct sizes.

Get Appy Pie's handy size guide to create your document & social media graphics worthy!

Get Started