Velikosti na Facebooku

Udělejte svůj profil na Facebooku rozpoznatelný na základě nastavení správné velikosti a rozměrů profilu, příběhů, událostí, titulních fotografií a reklam FB pomocí průvodce velikostí od Appy Pie.

SIZE DIMENSION
Reklama na Facebooku 4 × 2.09 in
Profilový obrázek 0.6 × 0.6 in
Obrázek příspěvku 4 × 2.1 in
Obrázek události 4 × 3.6 in
Fotografie na obálce 2.73 × 1.04 in
Obrázky karet 0.37 × 0.25 in
Obrázky sdílených odkazů 4 × 2.09 in

Velikost grafiky na Facebooku je důležitá, protože Facebook je sociální síť. Velikost grafiky na Facebooku se liší od běžných obrázků. Nemůžete jen nahrát běžný obrázek a očekávat, že bude na Facebooku fungovat. Pokaždé, když nahrajete titulní fotografii, chcete lidem přiblížit, co jste zač.

Velikost grafiky na Facebooku určuje množství informací, které můžete zahrnout do titulní fotografie, obrázků a příspěvků. Musíte se ujistit, že váš obrázek odpovídá požadavkům na velikost grafiky. Pokud nahrajete nevyhovující obrázek, Facebook jej automaticky zmenší. Proto je velmi důležité znát přesné velikosti grafiky a prvky, které je třeba dodržovat při přizpůsobování nebo nahrávání na Facebook.

Fotografie na obálce Facebooku

Titulní fotografie na Facebooku je fotografie, která se zobrazí na vašem profilu a na stránce s novinkami. Fotografii můžete nahrát na svůj profil na Facebooku a na stránku s novinkami. Velikost obrázku titulní fotografie Facebooku pro počítače a notebooky je 851 x 315 px. Velikost obrázku na titulní stránce Facebooku pro chytré telefony je o něco menší. Pro velikost obrazu 16:9 je to 414 x 728 px. Pro velikost obrázku 4:3 je to 751 x 315 px.

Profilová fotografie na Facebooku

Před zveřejněním profilového obrázku byste měli znát jeho rozměry. To vám pomůže zajistit, aby byla fotografie viditelná a také získala správný druh pozornosti od vašich přátel a následovníků. Chcete-li tedy získat více lajků na facebookovém profilu, musíte mít velmi pěkný profilový obrázek se správnou velikostí a rozměry. Velikost profilové fotografie na Facebooku pro počítače je 851 × 315 pixelů a pro chytré telefony 128 × 128 pixelů.

Časová osa Obrázek Příspěvek

Velikost příspěvku je stejná jako u starého příspěvku na Facebooku. Minimální šířka příspěvku na časové ose je 110 pixelů. Maximální šířka příspěvku na časové ose je 470 pixelů. Minimální výška příspěvku na časové ose je 110 pixelů. Maximální výška příspěvku na časové ose je 645 pixelů. Minimální rozměry pixelů pro obrázek časové osy jsou 680 x 220. Maximální rozměry pixelů pro obrázek časové osy jsou 2 200 x 1 500.

Reklamy na Facebooku

Reklamy na Facebooku mohou pozitivně i negativně ovlivnit vaše podnikání. To vše závisí na způsobu používání platformy. Než začnete používat reklamy na Facebooku, je důležité stanovit si cíle. To vám pomůže ujistit se, že dosahujete svých cílů. Velikost reklamy na Facebooku je stejná jako velikost samotného Facebooku. Velikost reklamy na Facebooku by měla být 600 X 600 pixelů. Jedná se o skutečnou velikost inzerátu, který by měl být nahrán. Rozměry by měly být 840 X 160 pixelů. Fotografie na titulní straně reklam na Facebooku by měla mít velikost 1546 X 423 pixelů.

Velikost reklamy na Facebooku založená na obrázku je velikost obrázku, kterou Facebook použije k zobrazení vaší reklamy. Pro reklamu na Facebooku doporučujeme použít obrázek o velikosti 1200 x 628 pixelů.

Design Sizes

Design online Documents and Social Media posts with correct sizes.

Get Appy Pie's handy size guide to create your document & social media graphics worthy!

Get Started